Víno

Víno, nejušlechtilejší nápoj světa. Co o něm ještě nebylo napsáno? Snad jen, že nám všem moc chutná :-). A co je na víně nejlepší? Fakt, že každý z nás si může vybrat odrůdu, která je chutí, vůní a výrazností nejblíže našemu vkusu. Pokud k vínu přistupujeme s úctou a pokorou, jinak se to ani k tak drahocennému moku nedá, ono nám to mnohonásobně vrátí. Kolik krásných večerů a příjemných chvil nám něco tak jedinečného jako víno může poskytnout? Neskutečně mnoho!

Chardonnay, rulandské šedé, rulandské bílésauvignon, to jsou jemňoučké bílé odrůdy pro milovníky velkých vín.

Tramínek, pálava, irsai oliver, muškát, to je zážitek pro vyznavače voňavjejších vín.

Ryzlink rýnský, vlašák, si najde zákazníka upřednostňujícího vína tvrdší.

A červená vína? Co třeba naše frankovky, rulandské modré, krvavě rudé cabernety, nebo hebké portugaly?

Pořád málo? Ochutnejte tedy moderní vína rosé a nechte se unášet jemným osvěžením, které dokáže jak mávnutím kouzelného proutku proměnit teplé odpoledne, či večer na krásné chvíle odpočinku.

Nebo bublinky? Vynikající sekty, pozvednou jakoukoliv příležitost na zážitek hodný císařského dvora.
A ještě něco umíme nabídnout. Pokud nejste úplnými odborníky a chcete si nechat poradit, jsou zde našimi sommeliery vytvořené degustační sety, se kterými proměníte oslavu s přáteli v příjemnou degustaci. S pomocí přiloženého návodu k degustaci se hostitel rázem promění ve skutečného znalce vína.

Na našem webu www.vinogalerie.cz se pořád něco děje. Slevy, akce, novinky, to vše pro Vás tým VINOGALERIE neustále aktualizuje.

U nás si vybere každý…